• FREE GAME: Deliver Us Mars (EPIC)

  Vesmír, nekonečný a neobjevený, vždy přitahoval lidskou fantazii. Hra Deliver Us Mars se ponořuje do této nespočetné oblasti s novým a vzrušujícím zážitkem. Tato hra slibuje přenést hráče do srdce marské kolonie a postavit je před náročné výzvy budování a přežívání.

  Vydáno · Autor

 • FREE GAME: Styx: Shards of Darkness (GOG)

  Styx, malý goblinovský mistr lsti, se opět vkrádá do herního světa ve svém druhém dobrodružství s názvem „Styx: Shards of Darkness“. Tato stealth akční hra, vyvinutá studiem Cyanide, přináší hráčům nové výzvy, temnější prostředí a vylepšený systém lsti. Připravte se na napínavý mix skrytého pohybu, strategie a taktiky.

  Vydáno · Autor

 • FREE GAME: Half-Life 25th Anniversary (STEAM)

  V historii videoher je několik titulů, které se staly skutečnými legendami a změnily průmysl natolik, že jejich vliv je patrný dodnes. Jedním z takových klenotů je bezesporu Half-Life. Vytvořený společností Valve Corporation, tento first-person shooter, vydaný poprvé v roce 1998, znamenal zlom v herním designu, příběhovém vyprávění a technologických inovacích.

  Vydáno · Autor

 • FREE GAME: Surviving the Aftermath (EPIC)

  Apokalypsa zasáhla svět a zanechala za sebou pouze trosky. Ve světě plném nebezpečí a strádání se hráči musí vydat na cestu přežití ve hře Surviving the Aftermath. Tato real-time strategie od vývojářů Paradox Interactive nabízí unikátní mix budovatelských prvků a strategie, který posouvá hráče k hranicím jejich schopností a přeživších osloví svojí nekompromisní atmosférou.

  Vydáno · Autor

 • FREE GAME: EARTHLOCK (EPIC)

  EARTHLOCK je vzrušující dobrodružství, které nás zavádí do tajemného světa plného magie, dobrodružství a nebezpečí. Tato hra nabízí kombinaci kouzelných prostředí, poutavého příběhu a strategického boje, což ji činí jedinečným zážitkem pro všechny hráče.

  Vydáno · Autor

 • FREE GAME: Turnip Boy Commits Tax Evasion (EPIC)

  Hrajte jako rozkošný, ale problémový tuřín. Vyhněte se placení daní, řešte plantastické hádanky, sklízejte úrodu a bojujte s obrovskými bestiemi na cestě za zničením zkorumpované zeleninové vlády!

  Vydáno · Autor

 • RoboCop: Rogue City - Návrat legendy

  Kdo by neznal RoboCopa? Tento ikonický kybernetický hrdina z budoucnosti, který se stal symbolem spravedlnosti a technologického pokroku, se vrací ve formě videohry s názvem „RoboCop: Rogue City“. V tomto článku se podíváme na to, co můžeme očekávat od této očekávané hry.

  Vydáno · Autor

 • FREE GAME: The Evil Within 2 (EPIC)

  Detektiv Sebastian Castellanos se vrací do světa nočních můr, aby zachránil svou dceru. Ve hře The Evil Within 2 bojujte o svůj život v děsivé realitě pomocí zbraní, pastí a stealth v tomto pokračování hororu pro přežití od Tango Gameworks.

  Vydáno · Autor

 • FREE GAME: The Evil Within (EPIC)

  The Evil Within je temným a klaustrofobickým dobrodružstvím ve světě hrůzy, kde strach a nejistota hrají hlavní roli. Hra byla vytvořená vývojářským studiem Tango Gameworks a vydána společností Bethesda Softworks, tato hra slibovala hráčům intenzivní zážitek od chvíle, kdy byla oznámena. Jaký však byl výsledek? To se dozvíte v této recenzi.

  Vydáno · Autor

 • FREE GAME: Eternal Threads (EPIC)

  Eternal Threads je logická hra pro jednoho hráče založená na příběhu z pohledu první osoby, ve které je manipulace s časem, volba a následek.

  Vydáno · Autor