Vydáno

 • Nabídka platí od: 15.02.2024
 • Nabídka platí do: 22.02.2024
 • Platformy: PC

Pouštní rallye Dakar

 • Pouštní rallye Dakar

je největší a nejepičtější terénní závodní dobrodružství, jaké kdy bylo vyvinuto. Dakar Desert Rally zachycuje skutečnou rychlost a vzrušení největšího rallyového závodu Amaury Sport Organisation na planetě, který představuje širokou škálu licencovaných vozidel od předních světových výrobců, včetně motocyklů, automobilů, nákladních automobilů, čtyřkolek a SSV. Hra nabízí jedinečné výzvy pro zaryté off-roadové simulace i fanoušky příležitostných závodů. Soutěžte v divokých online multiplayerových závodech nebo procházejte obrovskou divočinou v režimu pro jednoho hráče offline.

 • Autentický zážitek z Rallye Dakar

Více než 30 etap plných závodů rallye z oficiálních závodů Rallye Dakar 2020, 2021 a 2022 s oficiálně licencovanými vozidly, týmy a piloty v režimech pro více hráčů a pro jednoho hráče. To vše v obrovském otevřeném světě, který vás neomezuje na tratě a silnice. Hra také podporuje širokou škálu volantů pro maximální zážitek z jízdy.

 • Roční období a dynamické počasí

Obsahuje všechna čtyři roční období a celý cyklus den-noc. Ať už čelíte vzdouvajícím se písečným bouřím, planoucímu pouštnímu slunci, vyčerpávajícímu dešti a sněhu nebo hlubokému bahnu, budete muset překonat živly a svou konkurenci, abyste vyhráli.

 • Single-player a online multiplayer

Rozvíjejte svou kariéru Rally Raid ve hře pro jednoho hráče nebo soutěžíte v online multiplayerových akcích se svými přáteli.

VIDEO

AKTIVACE ZDARMA

Aktivovat ZDARMA

Autor
Kategorie Hry zdarma

Vydáno

 • Nabídka platí do: 11.01.2024
 • Platformy: PC

Marvel’s Guardians of the Galaxy

Jste Star-Lord. Osud galaxie a Strážců je ve vašich rukou. Čas ukázat vesmíru, co ve vás je. Máš na to! Pravděpodobně.

VIDEO

AKTIVACE ZDARMA

Aktivovat ZDARMA

Autor
Kategorie Hry zdarma

Vydáno

 • Nabídka platí do: 29.12.2023
 • Platformy: PC

Cat Quest

Mnohonásobně oceněné akční RPG. Kočičí podnik Cat Quest s kořistí je stejně krásně zpracovaný, stejně jako jeho boj a magie jsou mimořádně uspokojivé. Všeobecně zbožňovaný kritiky – budete přední radostí!

VIDEO

AKTIVACE ZDARMA

Aktivovat ZDARMA

Autor
Kategorie Hry zdarma

Vydáno

 • Nabídka platí do: 27.12.2023
 • Platformy: PC

Human Resource Machine

Human Resource Machine je logická hra pro pitomce. V každé úrovni vám váš šéf dá práci. Automatizujte to naprogramováním vašeho malého kancelářského pracovníka. Pokud uspějete, budete povýšeni na další úroveň na další rok práce v obrovské kancelářské budově.

VIDEO

AKTIVACE ZDARMA

Aktivovat ZDARMA

Autor
Kategorie Hry zdarma

Vydáno

 • Nabídka platí do: 20.12.2023
 • Vývojář: Bungie
 • Vydavatel: Bungie
 • Platformy: PC

Destiny 2

Destiny 2 je akční MMO s jediným vyvíjejícím se světem, do kterého se vy a vaši přátelé můžete připojit kdykoli a kdekoli a zcela zdarma.

https://store.epicgames.com/en-US/p/destiny-2

Destiny 2: Legacy Collection (2023)

Vytvořte si svého Guardiana a pusťte se do filmového příběhu ve vyvíjejícím se vesmíru plném různých kooperativních misí a PvP režimů.

https://store.epicgames.com/en-US/p/destiny-2—legacy-collection-2023

Tato edice obsahuje The Witch Queen, Beyond Light a Shadowkeep. Prohrajte si tři epické kampaně, odemkněte 37 exotických zbraní, 15 exotických kusů brnění a sílu Stasis, což vám umožní uzamknout a ovládat bojiště.

Destiny 2: The Witch Queen

Ponořte se do Savathûnova trůnního světa, zvrácené říše divů zkaženosti a nádhery, abyste odhalili záhadu, jak ona a její Lucent Hive ukradli Světlo. Naučte se tajemství výroby nových zbraní, sílu nové Glaive a přežijte pravdu v její síti lží.

Destiny 2: Beyond Light

Hranice Evropy skrývá mnoho ztracených tajemství, včetně temné síly Stasis. Spolupracujte s tajemným Exo Strangerem, abyste využili tuto novou sílu, než ji Eramis, Kell of Darkness, udělí jejím padlým silám. Rozšiřte svůj arzenál, ovládněte Stasis a jděte za Světlo.

Destiny 2: Shadowkeep

Zatímco hrdinové posledního bezpečného města obracejí svou pozornost k dalekosáhlým hranicím naší galaxie, z dávného zla, které kdysi dřímalo pod povrchem Měsíce, se vynořily nové noční můry. Vydejte se hluboko do tajemné Hive Keep a spolupracujte s Eris Morn na poražení nočních můr dříve, než uvrhnou lidstvo do trvalého věku temnoty.

VIDEO

AKTIVACE ZDARMA

Aktivovat ZDARMA

Autor
Kategorie Hry zdarma