Vydáno

 • Nabídka platí do: 21.9.2023
 • Platforma: PC / Epic Games

NĚCO O HŘE

911 Operator: Vyzkoušejte své dovednosti v tísňovém volání

Hry, které se zabývají prací pravých hrdinů, jsou vždy zvláštním zážitkem. Jednou z takových her je „911 Operator“, realistická simulace práce operátora tísňové linky 911. Tato hra od vývojářů Jutsu Games a vydavatele Games Operators vám umožní proniknout do světa, ve kterém na vás závisí lidské životy a bezpečnost. Připravte se na výzvy, které vás budou ohrožovat z každé strany a budete muset rozhodovat vteřinu na to.

Úvod do světa 911 Operator

Hra 911 Operator vás přivede do role operátora tísňové linky 911, kde budete mít za úkol přijímat telefonáty od lidí, kteří se ocitli v krizových situacích. Vaším cílem je rychle a efektivně reagovat na různé události, jako jsou dopravní nehody, požáry, loupeže nebo zdravotní potíže. Vaším úkolem je poskytovat nezbytnou pomoc a koordinovat různé záchranné složky, jako jsou hasiči, záchranáři a policie.

Realistický zážitek

„911 Operator“ se pyšní věrným ztvárněním práce tísňového operátora. Hra nabízí reálné záznamy hovorů a situací, které opravdoví operátoři 911 zažívají každý den. To dává hře autentičnost a napětí, které vás pohltí od samého začátku. Musíte rychle analyzovat situace, poskytovat relevantní informace a rozhodovat, které záchranné složky máte poslat na místo události.

Záchrana lidských životů

V „911 Operator“ závisí na vaší schopnosti rychlého a efektivního rozhodování životy lidí. Budete čelit různým scénářům, které vyžadují okamžitou reakci. Zjistíte, že hra je náročná nejen z hlediska fyzického stresu, ale také z hlediska emocionálního. Každý váš krok může znamenat rozdíl mezi životem a smrtí.

Město ve vašich rukou

Hra obsahuje reálná města, ve kterých budete pracovat jako operátor tísňové linky. Můžete začít v malém městě a postupně postupovat do větších a náročnějších lokalit. Každé město má své specifické výzvy a události, což dodává hře na rozmanitosti a znovuhratelnosti.

Výzva pro vás

„911 Operator“ je hrou, která vás donutí přemýšlet a rychle reagovat. Každý hovor, který přijmete, je jiný, a každé rozhodnutí, které uděláte, má důsledky. Budete muset správně rozpoznat situace, prioritizovat naléhavé případy a udržet si klid i v nejstresovějších okamžicích.

Závěr

„911 Operator“ je jedinečnou hrou, která vás vtáhne do světa tísňových operátorů a jejich denního života. Autentičnost, realistické situace a emocionální náboj dělají z této hry nezapomenutelný zážitek. Pokud máte rádi strategické hry, které vás vyzývají k rychlým rozhodnutím a testují vaše dovednosti, určitě byste měli „911 Operator“ vyzkoušet. Můžete se tím stát hrdým zachráncem životů ve virtuálním světě.

VIDEO

AKTIVACE ZDARMA

Aktivovat ZDARMA

Autor
Kategorie Hry zdarma

Vydáno

O hře

Staňte se hrdinou ve fantasy světě nebojácných rytířů, zlých mágů, moudrých králů a krásných princezen. Prozkoumávejte zemi, velte armádám a plňte úkoly pro svého krále, abyste získali skvělé odměny… Nebo utrpěte zničující porážky.

Hra je rozdělena do dvou hlavních částí: dobrodružný režim a taktický režim. Při hraní v dobrodružném režimu ovládáte svého hrdinu v reálném čase, hledáte různé poklady, bojujete s monstry a plníte úkoly, které vám zadají místní správci.
Jakmile jste v taktickém režimu, převezmete roli válečného náčelníka, který vede své jednotky v taktickém tahovém boji.

 • Bitvy se odehrávají na zemi nebo na moři, v kobkách nebo hradech nebo dokonce v určitých předmětech! Sám hrdina se boje neúčastní, ale může asistovat svým vojákům sesíláním kouzel nebo vyvoláváním různých tvorů.
 • Naprosto návyková hratelnost velmi podobná slavné sérii Heroes of Might & Magic
 • Náročný, ale zároveň známý a intuitivní bojový systém
 • Okouzlující, dobře navržené lokace plné jemných detailů

VIDEO

Aktivujte hru zdarma

Aktivovat ZDARMA

Autor
Kategorie Hry zdarma

Vydáno

Hra nepodporuje již nejnovější systémy. Účelem této opravy je vyřešení tohoto problému a spuštění hry na Windows 8.1, 10 a 11.

Upozornění: Tento instalační program je neoficiální, pokud najdete problém, hlaste se! Pokud si hru pokazíte, neobviňujte mě ;) prostě začněte znovu a pečlivě postupujte podle pokynů. Začít znovu, znamená odinstalovat hru a nainstalovat znovu nebo opravit hru přes aplikaci STEAM.

Stáhněte a nainstalujte

Instalace

U hry STEAM byste měli mít hru nainstalovanou v adresáři

 • C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Return to Castle Wolfenstein
 • Obsah balíčeku rozbalte do této cesty tak, aby v tomto adresáři přibyly soubory ioWolfSP.x64.exe a další..
 • Balíček obsahuje opengl knihovny a spustitelné soubory.

Hru spusťte pomocí souboru ioWolfSP.x64.exe.

Další možností je instalace komunitního rozšíření:

RealRTCWstore.steampowered.com/app/1379630/RealRTCW/

RealRTCW je přepracovaný mod pro kritikou uznávanou klasiku Wolfenstein. Obsahuje vylepšené vizuální prvky, rozšířený arzenál, vyváženou střelbu a správnou podporu moderních systémů!

Po instalaci tohoto balíčku se opraví také původní hra Return to the Castle Wolfenstein.

Více se nám však osvěčila první možnost. Popřípadě můžete vyzkoušet nainstalovat obojí.

Autor
Kategorie Návod

Vydáno

 • Nabídka platí od: 24.8.2023
 • Platforma: PC / Epic Games

NĚCO O HŘE

Homeworld: Deserts of Kharak – Boj o Přežití na Pustém Světě

Hra Homeworld: Deserts of Kharak se stala jedním z nejzajímavějších a nejvíce očekávaných titulů ve světě real-time strategií. Vyvinutá studiovou Blackbird Interactive a vydána společností Gearbox Software, tato hra se stala prequelem k oblíbené herní sérii Homeworld. Své hráče zve na pouštní planetu Kharak, kde se odehrává nesmírně napínavý a adrenalinový příběh boje o přežití.

Svět Kharaku

Homeworld: Deserts of Kharak zavede hráče do tvrdého prostředí pusté planety Kharak. Rozlehlé pouště, surové bouře a nehostinná krajina vytvářejí atmosféru plnou napětí a nebezpečí. Hráči se ocitnou ve výzkumném týmu, který hledá tajemství v hlubinách pouštních písků. Když narazí na artefakt zvaný „Khar-Toba“, otevře se jim možnost odhalit historii svého světa a odstartovat řetězec událostí, který může zachránit celou civilizaci.

Real-time Strategie v Nehostinném Prostředí

Jedním z nejzajímavějších aspektů Homeworld: Deserts of Kharak je jeho kombinace real-time strategie s unikátním prostředím. Hráči budou muset nejen takticky plánovat své akce a využívat dostupných zdrojů, ale také se vyrovnávat s nástrahami, které nabízí pouštní krajina. Bouře, písečné davy a další nepředvídatelné události mohou zásadně ovlivnit průběh bitvy a nucí hráče k rychlým reakcím a strategickým úvahám.

Boj o Záchranu Civilizace

Příběh Homeworld: Deserts of Kharak se zaměřuje na boj o přežití. Hráči se stanou součástí výzkumného týmu, jehož úkolem je odhalit tajemství artefaktu Khar-Toba a zjistit, zda existuje cesta k zachránění své civilizace. S omezenými zdroji a nepřátelským prostředím se hráči budou muset spolehnout na strategické myšlení, taktiku a schopnost rychlého rozhodování, aby dokázali čelit nepřátelům a přežili na pustém světě.

Vizuální Krása a Zvuková Kulisa

Homeworld: Deserts of Kharak nám nabízí nejen zábavnou hratelnost a napínavý příběh, ale také vizuální krásu a působivou zvukovou kulisu. Detailní modely vozidel, efekty písečných bouří a atmosférické osvětlení dotvářejí poutavou atmosféru planety Kharak. K tomu přidává emotivní hudba, která nás vtáhne do světa hry a umocní prožitek z hraní.

Závěr

Homeworld: Deserts of Kharak je úspěšným prequelem k legendární sérii Homeworld, který hráče zavede do nehostinného prostředí planety Kharak a nabídne jim unikátní zážitek spojující real-time strategii s bojem o přežití. S poutavým příběhem, taktickými výzvami a vizuální krásou si tato hra získala srdce hráčů po celém světě. Pokud hledáte hru, která vás vtáhne do napínavého světa plného nebezpečí a strategických rozhodnutí, Homeworld: Deserts of Kharak je určitě volba, která stojí za to.

VIDEO

AKTIVACE ZDARMA

Aktivovat ZDARMA

Autor
Kategorie Hry zdarma

Vydáno

Hra Panic Pool: Kombinace Rychlosti a Strategie v Bazénu

Bazénové hry vždycky lákaly hráče různých věkových kategorií. Jednou z těch, která zaujala hráčskou komunitu svou unikátní kombinací rychlosti a strategie, je hra nazvaná „Panic Pool“. Tato hra se stala populární díky svému návykovému zážitku a zábavným herním mechanismům. Nyní se podíváme blíže na to, co tuto hru dělá tak zvláštní a proč si získala srdce mnoha hráčů.

Koncepce Hry

Panic Pool je bazénová hra, která kombinuje prvky arkádové akce a strategie. Hráči kontrolují malou kouli, kterou musí posílat po hřišti, s cílem sbírat různé bonusy a dosáhnout co nejvyššího skóre. Základní mechanika spočívá ve fyzice odrazu koule od stěn bazénu, což přidává prvky precizního zaměřování a odhadu trajektorie.

Herní Mechaniky

Hra Panic Pool přichází s několika klíčovými herními mechanismy, které ji činí nejen zábavnou, ale také výzvivou:

 • Rychlé Reakce
  Hráči musí rychle reagovat na pohyb koule a okamžitě rozhodovat, kam ji poslat dál. To vyžaduje dobré reflexy a schopnost rychle se přizpůsobit měnícím se situacím.
 • Strategické Umístění
  Aby hráči dosáhli co nejvyššího skóre, musí strategicky umístit své odrazy tak, aby koule zasáhla do různých bonusových předmětů, které se nacházejí na hřišti. Správné umístění je klíčové pro optimalizaci skóre.
 • Sběr Bonusů
  Hra je plná různých bonusů, které hráči mohou sbírat. Tyto bonusy mohou například zvětšit kouli, zpomalit čas nebo zvýšit skóre za určité úkony. Sběr správných bonusů v pravý čas může hráčům pomoci dosáhnout vysokých skóre.
 • Postupující Obtížnost
  S postupem času se obtížnost hry zvyšuje. Rychlost koule se zvyšuje a bonusy se stávají těžšími dosažitelnými. To udržuje hráče zaujatými a vyžaduje neustálé zdokonalování dovedností.

Vizuální Design a Zvukové Efekty

Panic Pool má pestrou paletu barev a atraktivní vizuální prvky, které podporují hráčský zážitek. Bazénové hřiště je vytvořeno s ohledem na detail, s různými překážkami, stěnami a bonusovými předměty. Zvukové efekty, jako je zvuk koule dopadající na povrch a zvuky bonusů, dodávají hře další vrstvu autentičnosti.

Závěr

Hra Panic Pool je skvělým příkladem toho, jak mohou jednoduché koncepty nabídnout zábavu a výzvy zároveň. Je to kombinace rychlosti, strategie a návykových herních mechanik, což z ní dělá oblíbenou volbu pro hráče, kteří hledají krátkodobou zábavu plnou akce a zároveň možností projevit své dovednosti. Bez ohledu na to, zda jste nadšený hráč bazénových her nebo nováček v herním světě, Panic Pool nabízí příležitost pro skvělý zábavný čas.

VIDEO

STEAM KLÍČE PRO NEJRYCHLEJŠÍ

GJ9PB-GFBAT-9BQ7G
I788Z-X9AF7-352TM
IBAEL-IQZZV-98WPT
JRTLD-CPC3B-KHANK

Pokud již klíče nejsou funkční, hru si můžete zakoupit také na našich stránkách: Pool Panic

Autor
Kategorie Hry zdarma