Vydáno

Epic Games v rámci jejich pravidelných her zdarma nabízí:

V násilném středověkém světě přehrajte soupeřící gangy v intenzivních PvPvE loupežích pro více hráčů. Pohybujte se v tajnosti, abyste ukradli neviditelné poklady nebo ovládali hlasité a brutální boje, jen ti nejlepší uniknou s těžce vydělaným bohatstvím.

Aktivovat hru Hood: Outlaws & Legends

Autor

Vydáno

Epic Games v rámci jejich pravidelných her zdarma nabízí:

Jedinečné, skutečně otevřené fantasy dobrodružství v podivném, novém světě. Použijte bitvu nebo lstivost ke změně světa, obsluhované vaší vlastní armádou mutantních monster vyrobených na míru. Více než 80 zón k prozkoumání a více než 50 hodin hraní. Vytvořit množství dovedností, schopností, frakcí, pokladů a služebníků.

Aktivovat hru Geneforge 1: Mutagen

Autor

Vydáno

Po připojení STEAM Deck k televizi přes USB-C kabel a opětovném odpojení přestal fungovat na touch screen na zařízení.
Zkoušel jsem kde co. Samozřejmě vypnout zapnout, update na různé stable verze, poté na různé beta verze – jak SteamOS tak Steam klient. Nic nepomohlo.

Nakonec pomohlo až vyjádření STEAM podpory, která poradila následující:

Pokud přestane dotyková obrazovka reagovat, k odstranění problému nestačí pouze jednoduchý restart. Dotykovou obrazovku můžete resetovat tak, že Steam Deck přepnete do režimu napájení z baterie:

  • Vypněte Steam Deck (klasicky vyberte Vypnout z nabídky při podržení tlačítka pro vypnutí)
  • Podržte tlačítko Volume+ a stiskněte tlačítko pro zapnutí. Steam Deck se tak přepne do nabídky BIOS.
  • Pomocí D-Padu a potvrzení tlačítka A vyberte „Setup Utility“
  • Přejděte do nabídky Napájení „Power“
  • Vyberte režim „battery storage mode“

Steam Deck se opět vypne a měli byste vidět, že třikrát zabliká kontrolka napájení.

Počkejte několik minut, poté připojte Steam Deck k dodanému napájecímu zdroji do sítě a Steam Deck opět zapněte.
Po nabootování systému, již Touch screen opět funguje.

Autor
Kategorie Návod, Hardware

Vydáno

Už čtyři roky fanoušci touží po návratu Cupheada a Mugmana a jejich trpělivost se brzy vyplatí. Přinášíme Vám první přímý pohled na Cuphead: The Delicious Last Course a diskutujeme o tom, proč by se hráči mohli těšit.

Připojte se ke svým hostitelům, Alex Stadnik a Wes LeBlanc, kteří vás vezmou na prohlídku nejnovějšího výtvoru vývojářského Studia MDHR. Zábavu zahájíme pohledem na Mortimer Freeze, jednoho z nejnovějších šéfů DLC, a jeho divoce se rozvíjející fázi. Jednou z hlavních nových věcí, na kterou se mohou hráči v The Delicious Last Course těšit, je vyvíjející se vícefázová setkání s pestrobarevným obsazením padouchů a novou postavou, která je zlikviduje.

Mrs. Chalice je novým přírůstkem do dynamického dua Cuphead a Mugman a okamžitě se odlišuje od toho, co před ní přišlo. I když to nemusí nutně usnadňovat hru, má Mrs. Chalice schopnosti. Její sada obsahuje dvojitý skok, extra zdraví a schopnost automatického odražení, když uhne. Má to však háček v tom, že je aktivována jako kouzlo, a tak nemá přístup k některým vylepšením dostupným pro původní postavy.

Abychom video završili, diskutujeme také o nové mapě, animacích a mnohem více.

Autor
Kategorie Videa, Preview