Vydáno

  • Nabídka platí do: 11.01.2024
  • Platformy: PC

Marvel’s Guardians of the Galaxy

Jste Star-Lord. Osud galaxie a Strážců je ve vašich rukou. Čas ukázat vesmíru, co ve vás je. Máš na to! Pravděpodobně.

VIDEO

AKTIVACE ZDARMA

Aktivovat ZDARMA

Autor
Kategorie Hry zdarma

Vydáno

  • Nabídka platí do: 29.12.2023
  • Platformy: PC

Cat Quest

Mnohonásobně oceněné akční RPG. Kočičí podnik Cat Quest s kořistí je stejně krásně zpracovaný, stejně jako jeho boj a magie jsou mimořádně uspokojivé. Všeobecně zbožňovaný kritiky – budete přední radostí!

VIDEO

AKTIVACE ZDARMA

Aktivovat ZDARMA

Autor
Kategorie Hry zdarma

Vydáno

  • Nabídka platí do: 27.12.2023
  • Platformy: PC

Human Resource Machine

Human Resource Machine je logická hra pro pitomce. V každé úrovni vám váš šéf dá práci. Automatizujte to naprogramováním vašeho malého kancelářského pracovníka. Pokud uspějete, budete povýšeni na další úroveň na další rok práce v obrovské kancelářské budově.

VIDEO

AKTIVACE ZDARMA

Aktivovat ZDARMA

Autor
Kategorie Hry zdarma

Vydáno

  • Nabídka platí do: 20.12.2023
  • Vývojář: Bungie
  • Vydavatel: Bungie
  • Platformy: PC

Destiny 2

Destiny 2 je akční MMO s jediným vyvíjejícím se světem, do kterého se vy a vaši přátelé můžete připojit kdykoli a kdekoli a zcela zdarma.

https://store.epicgames.com/en-US/p/destiny-2

Destiny 2: Legacy Collection (2023)

Vytvořte si svého Guardiana a pusťte se do filmového příběhu ve vyvíjejícím se vesmíru plném různých kooperativních misí a PvP režimů.

https://store.epicgames.com/en-US/p/destiny-2—legacy-collection-2023

Tato edice obsahuje The Witch Queen, Beyond Light a Shadowkeep. Prohrajte si tři epické kampaně, odemkněte 37 exotických zbraní, 15 exotických kusů brnění a sílu Stasis, což vám umožní uzamknout a ovládat bojiště.

Destiny 2: The Witch Queen

Ponořte se do Savathûnova trůnního světa, zvrácené říše divů zkaženosti a nádhery, abyste odhalili záhadu, jak ona a její Lucent Hive ukradli Světlo. Naučte se tajemství výroby nových zbraní, sílu nové Glaive a přežijte pravdu v její síti lží.

Destiny 2: Beyond Light

Hranice Evropy skrývá mnoho ztracených tajemství, včetně temné síly Stasis. Spolupracujte s tajemným Exo Strangerem, abyste využili tuto novou sílu, než ji Eramis, Kell of Darkness, udělí jejím padlým silám. Rozšiřte svůj arzenál, ovládněte Stasis a jděte za Světlo.

Destiny 2: Shadowkeep

Zatímco hrdinové posledního bezpečného města obracejí svou pozornost k dalekosáhlým hranicím naší galaxie, z dávného zla, které kdysi dřímalo pod povrchem Měsíce, se vynořily nové noční můry. Vydejte se hluboko do tajemné Hive Keep a spolupracujte s Eris Morn na poražení nočních můr dříve, než uvrhnou lidstvo do trvalého věku temnoty.

VIDEO

AKTIVACE ZDARMA

Aktivovat ZDARMA

Autor
Kategorie Hry zdarma

Vydáno

Oficiálního představení šestého dílu legendární videoherní série Grand Theft Auto 6 je tady, kvůli únikům na internet ho však studio Rockstar vydalo trochu předčasně. Minuta a půl záběrů ze hry pak naznačuje, že fanoušci dostanou přesně to, na co se těší.

Autoři původně slíbili, že zveřejní trailer v úterý odpoledne středoevropského času. Nicméně utajená ukázka unikla a začala se šířit Twitterem jako lavina kolem půlnoci z pondělí na úterý, i když ve nižším rozlišení.

Pravděpodobně to bylo hlavním důvodem, proč se autoři rozhodli nečekat a okamžitě vydali oficiální verzi na svém YouTube kanálu, což se stalo krátce po půlnoci.

Díky tomu již víme, že předchozí úniky byly pravdivé – v GTA VI se znovu vrátíme do slunečného Vice City, což je fiktivní svět z předchozích dílů. Poprvé budou hráči moci také ovládat ženskou postavu, i když první trailer kladl důraz i na mužského protagonistu.

Příští rok GTA VI nebude

Je však důležité poznamenat, že před vývojáři stojí ještě hodně práce. Podle traileru je odhadovaný termín vydání hry stanoven až na rok 2025. To znamená, že všichni, kteří se těšili na hraní již příští rok, budou muset zadržet slzy.

Zatím zůstává otazník ohledně podporovaných platforem. Přesto lze s velkou pravděpodobností předpokládat, že GTA VI bude dostupné pro PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Kromě herních konzolí se pravděpodobně dočkáme i verze pro PC, i když zvyklostem z předchozích dílů by to mohlo být s určitým zpožděním, možná i v průběhu několika let.

Na další informace budeme muset ještě nějaký čas počkat

Předchozí díl GTA V byl vydán již v roce 2013, avšak i po letech si u hráčů udržuje obrovskou popularitu díky detailnímu online režimu. Je druhou nejúspěšnější hrou současnosti po Minecraftu, s více než 190 miliony prodanými kopiemi. Podle nejnovějších údajů si Minecraft zakoupilo 300 milionů hráčů.

Grand Theft Auto VI Trailer 1

Autor