FREE GAME: Black Book (EPIC)

Vydáno

  • Nabídka platí do: 24.8.2023
  • Platforma: PC / Epic Games

NĚCO O HŘE

Pokud hledáte temnou a záhadnou hru plnou dobrodružství a kouzel, nemusíte hledat dál. „Black Book“, titul od ruského vývojářského studia Morteshka, nabízí unikátní spojení dobrodružství, strategie a karetní hry v jednom tajuplném balení.

Prostředí a Příběh

„Black Book“ nás zavádí do hlubokého srdce ruské folklórní mytologie, kde se střetávají prvky temnoty a magie. Hráči přijmou roli Vasilisy, mladé ženy, která se vydává na nebezpečnou cestu, aby získala mocnou magickou knihu známou jako Černá Kniha. Tato kniha by měla poskytnout sílu dostatečnou k tomu, aby přivedla zpět jejího milovaného zesnulého snoubence. Avšak cesta k dosažení této knihy je plná nečekaných nástrah, zkoušek a tajemství.

Hratelnost

Hra „Black Book“ kombinuje různé herní žánry, což jí dává jedinečný charakter. Hlavním prvkem je kolekce karet, které Vasilisa sbírá během své cesty. Tyto karty zahrnují magické kouzla, ochranné symboly a další mocné schopnosti. Hráči musí strategicky vybírat karty a používat je ve správný čas, aby zvítězili v soubojích s démony a jinými temnými bytostmi.

Kromě karetních soubojů „Black Book“ nabízí také prozkoumávání bohatých herních prostředí, řešení hádanek a interakci s různými postavami. Příběh hry je značně nepředvídatelný a hráči budou často čelit morálním rozhodnutím, která ovlivní další děj hry.

Vizuální Umění a Atmosféra

Vizuální stránka hry „Black Book“ je rozhodně ohromující. Kombinace temnoty a ruského folklóru vytváří jedinečnou atmosféru, která pohlcuje hráče do světa magie a mystiky. Detailní prostředí a vypracované postavy dodávají hře život a zanechávají dlouhodobý dojem.

Závěr

„Black Book“ je nádherným spojením dobrodružství, karetní hry a temného folklóru. S bohatým příběhem, unikátní hratelností a atmosférou plnou tajemství si tato hra získá srdce hráčů, kteří touží po hlubokém a zapamatovatelném herním zážitku. Pokud hledáte hru, která vás zavede do světa magie a dobrodružství, „Black Book“ je určitě titul, který byste neměli minout.

„Black Book“ je výjimečnou ukázkou toho, jak hry mohou propojit bohatou kulturu, příběh a hratelnost do jedinečného zážitku. Ať už jste fanoušky karetních her, dobrodružství nebo prostě jen krásně provedených her, „Black Book“ má co nabídnout pro všechny typy hráčů.

VIDEO

AKTIVACE ZDARMA

Aktivovat ZDARMA

Autor
Kategorie Hry zdarma