God Of War PC

Vydáno

Vstup do severské říše

Pomstu olympským bohům má Kratos již dávno za sebou a teď se pohybuje v říši severských bohů a netvorů. V tomto tvrdém a nelítostném světě bude muset bojovat o přežití a současně učit svého syna, aby dokázal totéž…

Chop se druhé šance

Kratos je opět otcem. Kratos je jako učitel a ochránce svého syna odhodlán vydobýt si jeho respekt a zároveň nucen ovládnout svůj hněv, který jej dlouho utvářel, protože se se synem pohybují ve velmi nebezpečném světě.

Vydej se do temného světa hrozivých tvorů

Od mramoru a sloupů bohatě zdobeného Olympu do drsných lesů, hor a jeskyní předvikingských severských legend… tohle je nový a velmi odlišný svět s vlastním panteonem tvorů, příšer a bohů.

Pusť se do surového fyzického boje

Kamera nahlížející přes rameno přibližuje hráči dění jako nikdy předtím a boj v God of War™ tak odráží panteon severských tvorů, jimž bude Kratos čelit: velkolepost, zuřivost a odhodlanost. Nová hlavní zbraň a nové schopnosti zachovávají charakteristický duch série God of War a současně představují vizi střetu, která udává nový směr žánru.

VLASTNOSTI PC VERZE

Špičková grafika

Ohromující grafika byla na PC ještě vylepšena. Užij si skutečné rozlišení 4K, na podporovaných zařízeních [MU1] s odemčenou snímkovou frekvencí pro maximální výkon. Uprav si nastavení pomocí široké škály grafických předvoleb a možností, včetně stínů s vyšším rozlišením, vylepšených odrazů, přidání podpory GTAO a SSDO a mnoha dalších prvků.

Podpora technologií NVIDIA® DLSS a Reflex

Kvalita se snoubí s výkonem. Využij na vybraných grafických procesorech Nvidia výkonu renderování pomocí umělé inteligence NVIDIA Deep Learning Super Sampling (DLSS) ke zvýšení snímkové frekvence a generování krásných a ostrých snímků. Nízkolatenční technologie NVIDIA Reflex ti na grafických procesorech GeForce umožní rychleji reagovat a provádět těžší kombinace s bleskovou odezvou, po které toužíš.

Přizpůsobení ovládání

Hraj svým stylem. Díky podpoře bezdrátových ovladačů DUALSHOCK®4 a DUALSENSE®, široké řady dalších gamepadů a plně přizpůsobitelným nastavením pro myš a klávesnici můžeš každou akci vyladit podle svého herního stylu.

Podpora ultraširokého monitoru

Ponoř se do hry jako nikdy předtím. Vydej se na cestu severskými říšemi a užij si úchvatné výhledy v panoramatickém širokoúhlém zobrazení. Díky podpoře ultraširokoúhlého formátu 21:9 přináší hra God of War™ zážitek v kinematografické kvalitě, který ještě víc rozšiřuje původní úchvatné filmové ztvárnění.

Autor
Kategorie Preview, Recenze