Session: Skateboarding Sim Game (Game Preview)

Vydáno

INFORMACE O HŘE

„Hlavním cílem Session, inspirovaného zlatou érou skateboardingu, je přimět vás zažít to, co skateboarding skutečně je; neuvěřitelnou kulturu, kde neexistují žádné jiné cíle, než vyjádřit svou kreativitu a dosáhnout úspěchu tvrdou prací, vytrvalostí a kousky šílenství nikoho jiného než sebe samotného.

Buďte připraveni hrát ten nejautentičtější a nejspolehlivější skateboardingový zážitek na těch nejlegendárnějších místech na světě, filmujte a vytvářejte ty nejdrsnější skateboardové díly.

Ovládací prvky True Stance Stick: Nenechte se zmást napodobiteli a zažijte skutečnou průkopnickou funkci ovládání desky se dvěma pákami! Session poprvé nabízí ovládání pro každou nohu, což vám dává plnou sílu ve vašich rukou, kde každá tyč představuje nohu.

Natáčení bylo vždy velkou součástí kultury skateboardingu. S editorem videa Session mohou hráči provádět své triky; upravit a vytvořit sestřih ve hře.

Prozkoumejte nejlepší a nejznámější skate místa, počínaje New Yorkem, který pomohl utvářet dnešní street skating. Rekonstruováno v měřítku 1:1 a podpořeno založenou a realistickou skateovou fyzikou, poznejte, jaké to je skatit v nechvalně známém Brooklyn Banks a naší čerstvé zápletce okolní finanční čtvrti Manhattanu.“

Autor
Kategorie Preview, Videa