• Grand Theft Auto VI Trailer 1

  Oficiálního představení šestého dílu legendární videoherní série Grand Theft Auto 6 je tady, kvůli únikům na internet ho však studio Rockstar vydalo trochu předčasně. Minuta a půl záběrů ze hry pak naznačuje, že fanoušci dostanou přesně to, na co se těší.

  Vydáno · Autor

 • FREE GAME: Deliver Us Mars (EPIC)

  Vesmír, nekonečný a neobjevený, vždy přitahoval lidskou fantazii. Hra Deliver Us Mars se ponořuje do této nespočetné oblasti s novým a vzrušujícím zážitkem. Tato hra slibuje přenést hráče do srdce marské kolonie a postavit je před náročné výzvy budování a přežívání.

  Vydáno · Autor

 • FREE GAME: Styx: Shards of Darkness (GOG)

  Styx, malý goblinovský mistr lsti, se opět vkrádá do herního světa ve svém druhém dobrodružství s názvem „Styx: Shards of Darkness“. Tato stealth akční hra, vyvinutá studiem Cyanide, přináší hráčům nové výzvy, temnější prostředí a vylepšený systém lsti. Připravte se na napínavý mix skrytého pohybu, strategie a taktiky.

  Vydáno · Autor

 • FREE GAME: Half-Life 25th Anniversary (STEAM)

  V historii videoher je několik titulů, které se staly skutečnými legendami a změnily průmysl natolik, že jejich vliv je patrný dodnes. Jedním z takových klenotů je bezesporu Half-Life. Vytvořený společností Valve Corporation, tento first-person shooter, vydaný poprvé v roce 1998, znamenal zlom v herním designu, příběhovém vyprávění a technologických inovacích.

  Vydáno · Autor

 • FREE GAME: Surviving the Aftermath (EPIC)

  Apokalypsa zasáhla svět a zanechala za sebou pouze trosky. Ve světě plném nebezpečí a strádání se hráči musí vydat na cestu přežití ve hře Surviving the Aftermath. Tato real-time strategie od vývojářů Paradox Interactive nabízí unikátní mix budovatelských prvků a strategie, který posouvá hráče k hranicím jejich schopností a přeživších osloví svojí nekompromisní atmosférou.

  Vydáno · Autor