Kategorie Hry zdarma

 • FREE GAME: 911 Operator (EPIC)

  Hry, které se zabývají prací pravých hrdinů, jsou vždy zvláštním zážitkem. Jednou z takových her je „911 Operator“, realistická simulace práce operátora tísňové linky 911. Tato hra od vývojářů Jutsu Games a vydavatele Games Operators vám umožní proniknout do světa, ve kterém na vás závisí lidské životy a bezpečnost. Připravte se na výzvy, které vás budou ohrožovat z každé strany a budete muset rozhodovat vteřinu na to.

  Vydáno · Autor

 • FREE GAME: King's Bounty: The Legend (GOG)

  Staňte se hrdinou ve fantasy světě nebojácných rytířů, zlých mágů, moudrých králů a krásných princezen. Prozkoumávejte zemi, velte armádám a plňte úkoly pro svého krále, abyste získali skvělé odměny… Nebo utrpěte zničující porážky.

  Vydáno · Autor

 • FREE GAME: Homeworld: Deserts of Kharak (EPIC)

  Hra se stala jedním z nejzajímavějších a nejvíce očekávaných titulů ve světě real-time strategií. Vyvinutá studiovou Blackbird Interactive a vydána společností Gearbox Software, tato hra se stala prequelem k oblíbené herní sérii Homeworld. Své hráče zve na pouštní planetu Kharak, kde se odehrává nesmírně napínavý a adrenalinový příběh boje o přežití.

  Vydáno · Autor

 • GIVEAWAY: Panic Pool (Steam)

  Bazénové hry vždycky lákaly hráče různých věkových kategorií. Jednou z těch, která zaujala hráčskou komunitu svou unikátní kombinací rychlosti a strategie, je hra nazvaná „Panic Pool“. Tato hra se stala populární díky svému návykovému zážitku a zábavným herním mechanismům. Nyní se podíváme blíže na to, co tuto hru dělá tak zvláštní a proč si získala srdce mnoha hráčů.

  Vydáno · Autor

 • FREE GAME: Dodo Peak (EPIC)

  Za posledních pár let se mobilní hry staly zábavným způsobem, jak trávit volný čas a udržovat si příjemné zaměstnání. Jednou z těch, která zaujala srdce hráčů po celém světě, je hra Dodo Peak. Tato jednoduchá a zároveň návyková hra nabízí nejen zábavu, ale také dobrodružství ve světě plném výzev a zábavy.

  Vydáno · Autor

 • FREE GAME: Black Book (EPIC)

  Pokud hledáte temnou a záhadnou hru plnou dobrodružství a kouzel, nemusíte hledat dál. „Black Book“, titul od ruského vývojářského studia Morteshka, nabízí unikátní spojení dobrodružství, strategie a karetní hry v jednom tajuplném balení.

  Vydáno · Autor

 • FREE GAME: Orwell: Keeping an Eye on You (EPIC)

  Velký bratr dorazil – a jste to vy. Prozkoumejte životy občanů a najděte osoby odpovědné za sérii teroristických útoků. Ale pozor, vámi poskytnuté informace budou mít důsledky…

  Vydáno · Autor

 • FREE GAME: Europa Universalis IV (EPIC)

  Veďte jakýkoli národ od renesance po revoluci ve složité simulaci raného moderního světa. Ovládněte umění války, diplomacie a obchodu, abyste utvářeli a změnili historii svého národa!

  Vydáno · Autor

 • FREE GAME: Bloons TD 6 (EPIC)

  Vytvořte si dokonalou obranu z kombinace mocných Opičích věží a úžasných hrdinů a pak vyražte do posledního invazního Bloona!
  Více než deset let vývoje tower defense a pravidelných masivních aktualizací dělá z Bloons TD 6 oblíbenou hru pro miliony hráčů. Užijte si nekonečné hodiny strategického hraní s Bloons TD 6!

  Vydáno · Autor

 • FREE GAME: OpenTTD - Open Transport Tycoon Deluxe

  OpenTTD je podnikatelská simulační hra, ve které hráči vydělávají peníze přepravou pasažérů a nákladu po silnici, železnici, vodě i letecky. Jedná se o předělávku a rozšíření hry Transport Tycoon Deluxe z roku 1995 od Chrise Sawyera, s otevřeným zdrojovým kódem.

  Vydáno · Autor