Kategorie Hry zdarma

 • FREE GAME: Dishonored: Death of the Outsider (EPIC)

  Vžijte se do role Billie Lurk, která se znovu shledá se svým starým učitelem Daudem, aby provedla největší atentát, jaký byl kdy vymyšlen: zabití Outsidera, postavy podobné bohu, kterou oba považují za nástroj pro některé z nejhanebnějších okamžiků Impéria.

  Vydáno · Autor

 • FREE GAME: City of Gangsters (EPIC)

  V této manažerské magnátské hře zahájíte zločinnou operaci z ničeho a přeměníte ji v dobře promazaný stroj na peníze! Využijte laskavosti, pronásledujte dlužníky a podplácejte policii, aby se podívala jiným směrem.

  Vydáno · Autor

 • FREE GAME: Hell is Others (EPIC)

  Hell is Others je extrakční hororová PVPVE střílečka shora dolů. Mimo bezpečí vašeho bytu leží noir pekelná krajina Century City. Město nekonečné noci, které se tyčí na hranici mezi realitou a šílenstvím. Prozkoumejte, lovte a loupte na místě, kde je krev platidlem.

  Vydáno · Autor

 • FREE GAME: Adios (EPIC)

  Adios je filmová hra z pohledu první osoby o lpění na složitém rozhodnutí.

  Vydáno · Autor

 • GIVEAWAY: Shadowrun: Hong Kong (Extended Edition)

  Shadowrun: Hong Kong – Extended Edition je vrcholným titulem v sérii Shadowrun od Harebrained Schemes – a nyní zahrnuje zcela novou, 6+ hodinovou bonusovou kampaň Shadows of Hong Kong. Zažijte dosud nejpůsobivější Shadowrun RPG, oslavované jako jedna z nejlepších cRPG / strategických her roku 2015!

  Vydáno · Autor

 • FREE GAME: Epistory - Typing Chronicles (EPIC)

  Epistory vás ponoří do atmosférické hry, kde budete hrát za dívku jezdící na obří lišce, která bojuje s hmyzí korupcí ze světa origami. Jak postupujete a prozkoumáváte tento svět, příběh se doslova odvíjí a odhalují se tajemství magické síly slov.

  Vydáno · Autor

 • FREE GAME: First Class Trouble (EPIC)

  First Class Trouble je hra, kde hráči pracují společně a proti sobě, aby přežili katastrofu. Cílem je vypnout smrtící A.I. Někteří hráči jsou podvodníci, kteří tajně hrají za lidsky vyhlížející zabijácké roboty s úmyslem zradit ostatní hráče.

  Vydáno · Autor

 • FREE GAME: Gamedec - Definitive Edition (EPIC)

  Gamedec je kyberpunkové izometrické RPG pro jednoho hráče. Jste herní detektiv, který řeší zločiny ve virtuálních světech. Použijte svůj důvtip ke shromažďování informací od svých svědků a podezřelých, abyste se dostali na dno podvodných plánů. Jste součtem svých voleb.

  Vydáno · Autor

 • GIVEAWAY: Lumino City

  Lumino City je oceňovaná ručně vyráběná hra Puzzle Adventure. Prozkoumáním města a použitím své vynalézavosti poskládejte všechny druhy záhadných mechanismů, abyste pomohli lidem, kteří žijí v jeho jedinečném světě.

  Vydáno · Autor

 • GIVEAWAY: 3x Saints Row Bundle

  Připravte se na nejúžasnější herní scénáře, jaké kdy byly k vidění, když se Third Street Saints postaví Syndikátu!

  Vydáno · Autor