Kategorie Stream

 • Rozvrh streamování červnových ukázek her

  Červen se rychle blíží, a přestože nebude E3, stále budeme dostávat spoustu oznámení díky řadě letních herních ukázek. Většina z nich pochází z Summer Game Fest. Abychom vám pomohli získat přehled o tom, co se děje a kdy, sestavili jsme všechny ohlášené prezentace s daty, časy a stručným popisem toho, co každá obsahuje. Tento seznam budeme aktualizovat, jakmile budou oznámeny další živé přenosy.

  Vydáno · Autor

 • Google Stadia již nemá nejvyšší prioritu. Může se z ní stát „Google Stream“

  Google Stadia svádí od svého oznámení velice těžký boj. Nejen, že tato technologie byla nová, ale její spuštění z velké části nedokázalo rozproudit vlny streamování her. Nyní jsou tu první náznaky, že by služba mohla skončit a přejmenovat se na Google Stream, která bude nabídnuta jiným společnostem.

  Vydáno · Autor

 • Xbox Activision Reactions And Rainbow Six Extraction | GI Show

  Microsoft zahájil týden koupí Activisionu v největší akvizici v historii her, a jak si dokážete představit, je o čem diskutovat. Jill, Marcus, John a Alex jsou tu, aby vám to všechno rozebrali, počínaje parametry dohody a prošli tím, jak si myslí, že to změní Game Pass, exkluzivitu IP a celkové prostředí tohoto odvětví.

  Vydáno · Autor

 • The Settlers - Closed Beta preview

  Je to už neuvěřitelných 12 let od vydání posledního The Settlers 7: Paths to a Kingdom, když tedy pomineme remake druhého dílu. Čekali jsme dlouho, Těšili jsme se hodně! Už se zdálo, že se snad ani nedočkáme. ALE.. Konečně je to tady!

  Vydáno · Autor

 • Kupahrej.cz Twitch channel

  Co se tady děje?? Na našem twitchi najdeš streamy z minecraftu, fortnaitu a jiných her, které pro tebe připravila naše KUPAHREJ.CZ crew. Pokud máš svůj twitch a chceš se přidat, napiš nám do redakce a domluvíme se na tvém zapojení do hry.

  Vydáno · Autor