Ready or Not, nástupce taktické akce SWAT vyšel v předběžném přístupu

Vydáno

Ready or Not je taktická střílečka z pohledu první osoby od VOID Interactive. Byla vydána prostřednictvím předběžného přístupu

Ready or Not je intenzivní, taktická střílečka z pohledu první osoby, která zobrazuje moderní svět, ve kterém jsou policejní jednotky SWAT povolány, aby zneškodnily nepřátelské a konfrontační situace.

Vítejte zpět v tomto naprosto dokonalém simulátoru týmu SWAT!

Realismus na prvním místě

VOID interactive konzultovala vývoj s policejními týmy po celém světě, aby vytvořila pravidla zapojení a bodovací systém, které jsou náročné a realistické. Aby bylo možné posunout laťku dále s realističností, Ready or Not modeluje balistickou penetraci, ricochet, kevlar a dynamiku plátů, stejně jako expanzi a hybnost střely.

Robustní a přirozené ovládání

Prozkoumejte hluboký a zapojený systém manipulace se zbraněmi a manévrování hráčů, který je zaměřený na to, aby poskytoval důstojníkům bezprecedentní úroveň kontroly nad jejich situační efektivitou. Ready or Not využívá jednoduché a organické ovládací schéma, díky kterému nebudou hráči tápat a zapomínat na desítky klávesových zkratek.

Plánování

Zorganizujte přístup a poté proveďte misi v reálném čase. Důstojníci se mohou rozhodnout pro nasazení s předměty, jako jsou balistické štíty, beranidla, taktické žebříky a mnoho dalšího. Vedoucí týmů budou velet chytře navrženému týmu důstojníků AI pro jednoho hráče.

Různé režimy

Vneste pořádek do chaosu online s přáteli prostřednictvím taktického kooperativního zážitku, veďte crackový tým členů Swat řízený umělou inteligencí v sólové kampani bohaté na příběh nebo bojujte s nepoctivou organizací v nelítostném a konkurenčním prostředí pro více hráčů.

Inteligentní přizpůsobení

Díky přístupu k více než 60 unikátním předmětům mají hráči k dispozici nástroje pro řešení jakékoli situace. Správná kombinace optiky zbraně, úprav ústí hlavně, typů zásobníků a variací předpažbí dává důstojníkovi výhodu v boji. Případně naložit pláty a těžké brnění, aby se zabránilo rychlému konci, na úkor obratnosti. Důstojníci si také mohou přizpůsobit svou jednotku pomocí speciálních týmových záplat a uniforem.

https://www.kupahrej.cz/products_pictures/REON_0.jpg

Ready or Not

Nástupce taktické akce SWAT je tady

Autor
Kategorie Videa, Preview